Difference between revisions of "Crew Gent/Meeting/12 03 2012"

From Pirate Party Belgium
Jump to: navigation, search
m (add category meeting)
m (Bot: Fixing redirects)
 
(4 intermediate revisions by 2 users not shown)
Line 1: Line 1:
Present: Jonas, Koen, Joost, Erik, Pieter
+
{{MeetingSidebar
 +
|lang = nl
 +
|meetingname = Meeting18
 +
|workgroup = Crew Gent
 +
|date = 12-03-2012
 +
|postalcode = 9000
 +
|city = Gent
 +
|attendees = Jonas, Koen, Joost, Erik, Pieter
 +
|absentees = Paul, Eve
 +
}}
  
 
== Agenda ==
 
== Agenda ==
Line 25: Line 34:
 
* Everyone should come!
 
* Everyone should come!
 
* Morgen, in de Monk, cafe in brussel, meetup
 
* Morgen, in de Monk, cafe in brussel, meetup
* info: http://www.pirateparty.be/wiki/index.php/General_Assembly:2012
+
* info: [[GA:2012/03 Brussels|General_Assembly:2012]]
  
  
Line 97: Line 106:
  
 
http://www.omglasergunspewpewpew.com/
 
http://www.omglasergunspewpewpew.com/
[[Category:Meeting]]
 

Latest revision as of 23:36, 25 September 2017

Meeting18 Toicon-icon-avocado-discuss.svg
Workgroup Crew Gent
Date Mon 12 March 2012
Time ?
Address
?
9000 Gent
City
Attendees Jonas, Koen, Joost, Erik, Pieter
Absentees Paul, Eve
Previous meeting Next meeting
Loading map...
Find routes on OpenStreetMap
Export iCalendar
Clone this meeting

Agenda

  • Overlopen vorige agenda
  • General Assembly
  • Evaluatie donderdag bij de spa-groen
  • Structure / no structure
  • Enemy infiltration
  • Film squad
  • Menigsverschillen
  • Redmine: http://tasks.pirateparty.be
  • Evaluatie "about"-tekstje geschreven door Klaas

Overlopen vorige agenda

  • klaas heeft about page geschreven
  • sandb did not bring the merchandise

General Assembly

  • Date: Zondag 25 Maart
  • Plaats: demarkten.be, near bourse.
  • TODO: Sandb will make event on facebook for this
  • Everyone should come!
  • Morgen, in de Monk, cafe in brussel, meetup
  • info: General_Assembly:2012


  • TODO: lijst leden crew: sandb will mail to persons on list and to monika

Evaluatie donderdag bij de spa-groen

  • redelijk wat kritiek gegeven
  • participatie is een belangrijk punt
  • interne kritiek: participatie verloopt te stroef soms, niet genoeg geluisterd naar mensen
  • sommige mensen e.g. samenlevingsopbouw, straathoekwerkers, worden niet gehoord door gemeenteraad


  • +/- 300 mannen
  • groen vreest eventueel stemmen te verliezen aan pp
  • de leden van de partij klagen dat de mensen niet luisteren
  • Daniel Termont is nen goeie -->Wil hij overstappen naar PP???
  • Maar der zijn ook andere
  • Huisvesting risico op verloedering in Gent (huisjesmelkers?)
  • vacature voor ontsluiting Gentse gemeente op vlak van documenten
  • mensen worden niet beluisterd bij discussieavonden/werkgroepen, ze worden omver gebabbeld
  • inspraakmomenten zijn voorstellingen van reeds gemaakte plannen

Sabam

Enemy infiltration

Structure / no structure

  • redmine: see http://tasks.pirateparty.be
  • informatie architectuur van crew: are we happy with this?
    • more or less so
    • wat als we 9000+ meeting notes hebben, hoe gaan we dit structureren?
    • MediaWiki installeren op de wiki? Koen, Jonas installeren?
    • Pagina's aanmaken per onderwerp?


  • note: als we met dezelfde lijst nr willen opkomen in verschillende gemeenten, hebben we handtekening nodig van 2 vlaamse parlementsleden

Film squad

  • on hold tot na GA?
  • will make this future agenda point. our first.

Menigsverschillen

  • discussies vorige week: goeie oefening, maar brengt wat spanning met zich mee
  • never forget ponytime
  • we are a political party, this is part of the game
  • alternatieven ontwikkelen, side by side, rather than clash
  • internalize
  • lets learn

Evaluatie "about"-tekstje geschreven door Klaas

  • tekst van klaas super
  • met de groep verder uitgediept

website of the day

http://www.omglasergunspewpewpew.com/