Antwerpen (Provincie)/Verkiezingen 2012: Difference between revisions
Jump to navigation
Jump to search
Steamrunner (talk | contribs) |
Steamrunner (talk | contribs) |
||
| Line 12: | Line 12: | ||
| style="padding-left: 2em" | Stad Antwerpen | | style="padding-left: 2em" | Stad Antwerpen | ||
| align="center" | 2 | | align="center" | 2 | ||
| align="center" | | |||
|- | |||
| style="padding-left: 4em" | Stadsdistrict Antwerpen | |||
| align="center" | | |||
| align="center" | | | align="center" | | ||
|- | |- | ||
Revision as of 16:27, 18 June 2012
Verzamelen handtekeningen
| Locatie | Uittredende verkozenen | Kiezers |
|---|---|---|
| Provinciedistrict Antwerpen | ||
| Stad Antwerpen | 2 | |
| Stadsdistrict Antwerpen | ||
| Stadsdistrict Hoboken | ||
| Provinciedistrict Boom | ||
| Provinciedistrict Kapellen | ||
| Provinciedistrict Mechelen | ||
| Provinciedistrict Lier | ||
| Provinciedistrict Turnhout | ||
| Provinciedistrict Herentals |