Antwerpen (Provincie)/Verkiezingen 2012: Difference between revisions
Jump to navigation
Jump to search
Steamrunner (talk | contribs) (Created page with "* Resultaten van vorige locale verkiezingen in Antwerpen in [http://www.ibzdgip.fgov.be/result/nl/result_ko.php?date=2000-10-08&vt=CG&ko_type=KO_CG&ko=429&party_id= 2000] en [htt...") |
Steamrunner (talk | contribs) No edit summary |
||
| Line 1: | Line 1: | ||
* Resultaten van vorige locale verkiezingen in Antwerpen in [http://www.ibzdgip.fgov.be/result/nl/result_ko.php?date=2000-10-08&vt=CG&ko_type=KO_CG&ko=429&party_id= 2000] en [http://binnenland.vlaanderen.be/verkiezingen2006/lijsten.html?type=GE&nis=11002#tabevent_tab_uitslagen_GE 2006] | * Resultaten van vorige locale verkiezingen in Antwerpen in [http://www.ibzdgip.fgov.be/result/nl/result_ko.php?date=2000-10-08&vt=CG&ko_type=KO_CG&ko=429&party_id= 2000] en [http://binnenland.vlaanderen.be/verkiezingen2006/lijsten.html?type=GE&nis=11002#tabevent_tab_uitslagen_GE 2006] | ||
=== Verzamelen handtekeningen === | |||
{| class="wikitable" | |||
| Provinciedistrict Antwerpen | |||
|- | |||
| Stad Antwerpen | |||
|- | |||
| Stadsdistrict Hoboken | |||
|- | |||
| Provinciedistrict Boom | |||
|- | |||
| Provinciedistrict Kapellen | |||
|- | |||
| Provinciedistrict Mechelen | |||
|- | |||
| Provinciedistrict Lier | |||
|- | |||
| Provinciedistrict Turnhout | |||
|- | |||
| Provinciedistrict Herentals | |||
|} | |||
Revision as of 12:31, 18 June 2012
Verzamelen handtekeningen
| Provinciedistrict Antwerpen |
| Stad Antwerpen |
| Stadsdistrict Hoboken |
| Provinciedistrict Boom |
| Provinciedistrict Kapellen |
| Provinciedistrict Mechelen |
| Provinciedistrict Lier |
| Provinciedistrict Turnhout |
| Provinciedistrict Herentals |