Antwerpen (Provincie)/Verkiezingen 2012: Difference between revisions
Jump to navigation
Jump to search
Steamrunner (talk | contribs) |
No edit summary |
||
| (One intermediate revision by the same user not shown) | |||
| Line 39: | Line 39: | ||
| align="center" | [[Media:Lijst_handtekeningen_provincieraadsverkiezingen_2012_Kapellen.pdf | pdf]] / [[Media:Lijst_handtekeningen_provincieraadsverkiezingen_2012_Kapellen.odt | odt]] | | align="center" | [[Media:Lijst_handtekeningen_provincieraadsverkiezingen_2012_Kapellen.pdf | pdf]] / [[Media:Lijst_handtekeningen_provincieraadsverkiezingen_2012_Kapellen.odt | odt]] | ||
|- | |- | ||
|- style="background: Chartreuse" | |||
| style="padding-left: 4em" | Gemeente Essen | | style="padding-left: 4em" | Gemeente Essen | ||
| align="center" | | | align="center" | 1 | ||
| align="center" | 0/50 | | align="center" | 0/50 | ||
| align="center" | [[Media:Lijst_handtekeningen_provincieraadsverkiezingen_2012_Kapellen.pdf | pdf]] / [[Media:Lijst_handtekeningen_provincieraadsverkiezingen_2012_Kapellen.odt | odt]] | | align="center" | [[Media:Lijst_handtekeningen_provincieraadsverkiezingen_2012_Kapellen.pdf | pdf]] / [[Media:Lijst_handtekeningen_provincieraadsverkiezingen_2012_Kapellen.odt | odt]] | ||
Latest revision as of 13:46, 12 September 2012
- Resultaten van vorige locale verkiezingen in Antwerpen in 2000 en 2006
- Overzicht provinciedistricten
- Algemene lijst voor de provincieraadsverkiezingen pdf
Verzamelen handtekeningen
| Locatie | Uittredende verkozenen | Kiezers | Formulier |
|---|---|---|---|
| Provinciedistrict Antwerpen | 28/50 | pdf / odt | |
| Stad Antwerpen | 2 | 13/100 | pdf / odt |
| Stadsdistrict Antwerpen | 0/100 | pdf / odt | |
| Stadsdistrict Hoboken | 5/100 | pdf / odt | |
| Provinciedistrict Boom | 0/50 | pdf / odt | |
| Provinciedistrict Kapellen | 0/50 | pdf / odt | |
| Gemeente Essen | 1 | 0/50 | pdf / odt |
| Provinciedistrict Mechelen | 0/50 | pdf / odt | |
| Provinciedistrict Lier | 0/50 | pdf / odt | |
| Provinciedistrict Turnhout | 0/50 | pdf / odt | |
| Provinciedistrict Herentals | 0/50 | pdf / odt |